Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 30, 2019 in Wnętrze - aranżacje |

Odkurzacz piorący.

Odkurzacz piorący.

Niniejszy artykuł ma na celu przedstawienie urządzenia, jakim jest odkurzacz. Odkurzacz piorący, to urządzenie, które wykonuje różne funkcje.

 

Oprócz zwykłego odkurzania potrafi jeszcze prać dywan na mokro, odkurzać na mokro, zbierać płyn. Dodatkowo wbudowana regulacja oraz wiele elementów, które wspierają czyszczenie. Pojemność od 10 do 20 litrów, na wodę oraz na zabrudzenia. Jego obszar działania to co najmniej kilka metrów. W miarę nie ciężki oraz o wysokiej jakości i satysfakcji działania. Wspomagany filtrami, niektóre elementy są z metalu, posiada ssawki. Jego praca może być wykonywana z workiem lub bez założonego worka.
Cena jego w zależności od jakości od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Cena to jakość, marka oraz elementy jakościowe z których został produkt zbudowany. Urządzenie to pozwala wykonać różne trudniejsze zadania, które ręcznie wymagają większego nakładu pracy. Pranie dywanu w rękach to nie lada wyczyn. A z tym urządzeniem wszystko pójdzie, jak po maśle. Kilka prac domowych w jednym urządzeniu, które wykona je za nas.