Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 8, 2019 in Wnętrze - aranżacje |

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Remont, budowa, a może po prostu potrzebujesz kogoś solidnego do ogarnięcia mieszkania? Wiele osób jest zapracowanych, nie mają czasu na rodzinę, dom. Jednak mimo wszystko chcą, by było u nich czysto i schludnie, z pomocą przychodzą osoby poszukujące dodatkowego zatrudnienia w formie opieki nad domem.

Ile kosztuje mycie okna?

Nieważne czy poszukujesz kogoś na stałe, czy dorywczo. Czy ma być to godzina czy też cały dzień. Najważniejsza kwestia to oczywiście, jak dużo weźmie taka osoba. Często do domu wpuszczamy kogoś sprawdzonego, pewnego. Niewiele osób decyduje się na obcego, nieznajomego człowieka. Obecne czasy są bardzo trudne, niebezpieczne, nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć.

Poczta pantoflowa pozwala znaleźć osobę zaufaną, odpowiednio przygotowaną do podjęcia się mycia okien, jednak nie tylko, także posprzątania całego domu. Czasy bardzo szybko się zmieniają, żywność drożeje, każdy próbuje wywindować swoją cenę w górę. Z tego też powodu w bardzo szybkim tempie usługi także stają się coraz droższe. Czasy 10 złotych na godzinę dawno odeszły w zapomnienie, niewiele osób jest chętnych na powyższe zarobki.
Sprzątanie to ciężka praca, warto docenić swojego pracownika i poświęcić mu kilka złotych więcej. Nasza hojność w krótkim czasie zostanie wynagrodzona, jeśli jednak nie będziemy zadowoleni zawsze można coś zmienić, poszukać kogoś innego. Jeśli nadal borykamy się z myślami, można podpytać znajomych lub zajrzeć do internetu, gdzie z pewnością dowiemy się kto ile bierze za godzinę.