Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lip 2, 2018 in Wnętrze - aranżacje |

Tapety powiększające optycznie pomieszczenie . Jak optycznie powiększyć małe pomieszczenie?

Tapety powiększające optycznie pomieszczenie . Jak optycznie powiększyć małe pomieszczenie?

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że tapety raz na zawsze zniknęły ze stylowych wnętrz, tymczasem nie tylko powróciły, co nieustannie zyskują rzesze nowych zwolenników. Tapety stwarzają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, pozwalają odmienić wnętrze, które nam się znudziło bez konieczności wykonywania generalnego remontu czy kupowania nowych mebli i dekoracji. Dodatkowo ich jakość jest obecnie na o wiele wyższym poziomie niż za czasów, kiedy przeżywały swoje pierwsze lata świetności. Do tego do wyboru są różne ciekawe rozwiązania takie jak tapety powiększające optycznie pomieszczenie czy też tapety 3D, lubiane szczególnie przez dzieci.

Tapety powiększające optycznie

Obraz przedstawiony na tapecie tego typu sprawia wrażenie głębi, jest bardzo realistyczny, wręcz namacalny. Zazwyczaj przedstawia ona krajobrazy, ale też przykładowo wąskie uliczki czy nawet abstrakcyjne motywy.

Tapeta powiększająca pomieszczenie – dla kogo?

Tapeta powiększająca pomieszczenie jest dobrym rozwiązaniem dla małych pomieszczeń, które dzięki temu będą się wydawać o wiele bardziej przestronne. Przestronne tapety są też często wykorzystywane w biurach.