Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 15, 2019 in Wnętrze - aranżacje |

4 zalety mebli wypoczynkowych z funkcją spania

4 zalety mebli wypoczynkowych z funkcją spania

Salon jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. W zależności od potrzeby tętni życiem podczas rodzinnych uroczystości, jest miejscem niezapomnianych telewizyjnych emocji czy azylem od codziennych trosk. Jaki wypoczynek do salonu wydaje się być idealnym rozwiązaniem? Na pewno równie wielofunkcyjny. Pośród licznych dostępnych modeli szczególną uwagę zwracają zestawy mebli z funkcją spania. Poniżej prezentujemy cztery, naszym zdaniem, ważne zalety takich wypoczynków. Ciekawe zestawy takie, jak skórzana Parama czy stonowany Glam, można znaleźć w sklepie internetowym meble.pl.

Dwa w jednym

Kupując meble często zwracamy uwagę na to, czy dany model ma dodatkowe możliwości oprócz tej jednej, podstawowej. Tak jest w przypadku rozsuwanego stołu, pufy z wnęką na drobiazgi czy łóżka, posiadającego schowek na pościel. W przypadku wypoczynku z funkcją spania mamy dwa meble w jednym: elegancką sofę na co dzień i łóżko, które możemy rozłożyć.

Możliwość rozkładania i składania

Podstawową zaletą wypoczynku z funkcją spania jest to, że służącą do spania sofę możemy rozłożyć i złożyć, w zależności od potrzeby. W dzień sofa jest ozdobą eleganckiego salonu, w nocy dzięki możliwości jej rozłożenia, salon zamienia się w sypialnię. Z tą zaletą wiąże się kolejna, równie ważna.

Oszczędność miejsca i…funduszy.

Także na mniejszym metrażu spokojnie można zmieścić potrzebne meble. Słowo ekonomiczny bardzo dobrze pasuje właśnie do wypoczynku z funkcją spania. W jednym zestawie, za jedną cenę mamy w salonie dwa bardzo przydatne meble. Prezentowany w sklepie internetowym meble.pl zestaw ONTARIO, idealnie nada się do mniejszego pomieszczenia.

Dodatkowe miejsce dla gości

Życie lubi zaskakiwać w poważnych i drobnych sprawach. Czasem zaskoczy nas dodatkowymi osobami w domu, które chcemy przenocować. Dzięki wypoczynkowi z funkcją spania dodatkowe miejsce leżące znajdzie się bez problemu. Po rozłożeniu sofy, powstanie wygodne i wymiarowe łóżko, na którym nasi goście na pewno dobrze się wyśpią.