Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 12, 2018 in Wnętrze - aranżacje |

Jak czyścić płytki łazienkowe? Zaniedbana łazienka. Płytki łazienkowe falowane

Jak czyścić płytki łazienkowe? Zaniedbana łazienka. Płytki łazienkowe falowane

Świetna ekipa sprzątająca, doświadczenie, chęć do pracy. Tak, wysprzątają Twój dom dokładnie. Pokój, kuchnia, łazienka, pokoje gościnne, salon, przedpokój i co tylko zechcesz.

Płytki łazienkowe falowane

Remont kilka lat temu, jednak ty nadal jesteś zadowolona ze swojego wyboru, z wykończenia łazienki. Płytki łazienkowe falowane zastosowane wokół lustra, nadają przestronności, powiększają optycznie łazienkę. Pięknie dopasowane kolory. Tylko trochę zaniedbana, pogoń za pieniądzem przesuwa sprawy życia codziennego, jak sprzątanie, na dalszy plan. Z dnia na dzień zapominamy po prostu jak wyczyścić płytki łazienkowe.

Jak czyścić płytki łazienkowe

Warto zacząć od podstaw, trochę mało inwazyjnych środków, kilka ruchów ściereczką i może się uda zetrzeć cały brud. Nie działa? Warto sięgnąć po coś silniejszego, ale bardzo rozważnie, często silne detergenty uszkadzają powierzchnię płytki. Wiesz już jak jak czyścić płytki łazienkowe? Dobrym pomysłem jest też doczytanie specyfikacji na opakowaniu fliz, znajdziesz tam szereg porad, czego unikać, albo co zastosować by Twoje płytki długo cieszyły się dobrą kondycją.
Następnym razem już nie będziesz się zastanawiać jak wyczyścić płytki łazienkowe bez pomocy specjalisty.