Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 20, 2019 in Wnętrze - aranżacje |

Jak urządzić nowoczesną jadalnię?

Jak urządzić nowoczesną jadalnię?

Nowoczesne wnętrza cechują się minimalizmem i elegancją. Takie aranżacje wykorzystywane są często w nowych domach, ale również i w mieszkaniach, szczególnie wśród młodych ludzi. Zaaranżowanie nowoczesnej jadalni nie musi być wcale trudne – w końcu to pomieszczenie, które z natury powinno być wygodne i minimalistyczne.

Meble w nowoczesnej jadalni

Nowoczesne meble charakteryzują się skromnością i prostotą. Wykorzystywane są regularne kształty, unika się natomiast zbędnych zdobień, z których słyną meble klasyczne i angielskie. W nowoczesnej jadalni powinien stanąć prosty stół oraz ergonomiczne krzesła. Możemy wykorzystać zarówno lakierowane drewno, jak i meble z powłoką na wysoki połysk. W takich wnętrzach sprawdzi się również prosta komoda, w której przechowana może być dodatkowa zastawa lub akcesoria przydatne podczas serwowania posiłków.

Dodatki w nowoczesnej jadalni

Jeśli marzy nam się nowoczesna jadalnia aranżacje ze stron meblarskich z pewnością podpowiedzą nam, w jaki sposób wykorzystać dodatki. Najważniejszy jest umiar i prostota. Możemy postawić na designerskie oświetlenie, które samo w sobie jest zarówno ozdobą wnętrza, jak i pełni funkcję praktyczną. Sprawdzą się również obrazy i grafiki naścienne. Ponadczasową ozdobą będą również zielone rośliny w prostych, błyszczących donicach – zarówno te, które będą stały na oknie lub na komodzie, jak i większe rośliny w dużych, stojących na podłodze donicach. Stół ozdobić można świeżymi kwiatami lub świecami w designerskich, szklanych lub metalowych świecznikach.