Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 11, 2018 in Wnętrze - aranżacje |

Modne kolory ścian dla młodzieży. Remont pokoju dziecięcego. Listwy ochronne na ścianę

Modne kolory ścian dla młodzieży. Remont pokoju dziecięcego. Listwy ochronne na ścianę

Kiedy dziecko wchodzi powoli w okres dojrzewania zmieniają się jego upodobania i pasje. Gust staje się bardziej dojrzały, często tez pojawia się okres młodzieńczego buntu. Jest to także dobry moment na wykonanie remontu dziecięcego pokoju, aby był on bardziej odpowiedni dla dorastającego człowieka.

Modne kolory ścian dla młodzieży

Po pierwsze wymienić należy meble, tak aby były one funkcjonalne pod względem potrzeb naszego dziecka. Mniej miejsca przeznaczonego powinno być na zabawę, więcej na naukę i wypoczynek. Meble powinny być bardziej pojemne, dziecko powinno mieć sporo miejsca na chowanie swoich prywatnych rzeczy. Ważna jest także większa prywatność. Pokój powinien być też atrakcyjny pod względem wizualnym – warto dowiedzieć się, jakie aktualnie są modne kolory ścian dla młodzieży, zadbać o odpowiednie dekoracje itp. Najważniejsze jednak, aby pod uwagę brać zdanie i gust naszego dziecka.

Listwy ochronne na ścianę

Przy remoncie warto pomyśleć też o elementach wykończeniowych, takich jak osłony, taśmy czy listwy ochronne na ścianę, które zabezpieczą ją przed zarysowaniem i zabrudzeniem.