Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on gru 7, 2018 in Wnętrze - aranżacje |

Płytki łazienkowe Legnica. Stara jak nowa. Jak odnowić płytki łazienkowe?

Płytki łazienkowe Legnica. Stara jak nowa. Jak odnowić płytki łazienkowe?

Od czego zaczynamy? Od wyniesienia wszystkiego z łazienki, urządzenia typu pralka, elementy ceramiki sanitarnej, wszystkie kosze, koszyczki i inne pojemniczki, pudełka, ogólnie mają zostać tylko ściany.

Jak odnowić płytki łazienkowe?

Postęp technologiczny i pomysłowość wielu osób pozwoliły wypracować sposoby na renowację starych, prawie zabytkowych płytek. Zastanów się tak poważnie, co Ci w nich przeszkadza, kolor, a może niemodny dekor? Zdecydowałeś? Tak już wiesz? Czas na kilka pomysłów. Zdecydujesz, który będzie dla Ciebie najlepszy, który spełni Twoje wymagania.
Zacząć po prostu możemy od malowania płytek, rynek oferuje wiele farb umożliwiających zmianę koloru kafli. Ewentualnie możesz swoje niechciane płytki czymś przysłonić, płyta, lustro itd., albo wykleić tapetę. Jednakże trzeba uważać na bezpośredni kontakt z wodą. Wiesz już jak odnowić płytki łazienkowe?

Płytki łazienkowe Legnica

Czasem zastanawiam się po co coś odnawiać, często można zmienić stare wysłużone, popękane flizy na całkiem tanie, eleganckie, modne płytki łazienkowe Legnica. Oferta skierowana do wielu, tych mniej zasobnych i tych bogatszych. Sam zdecyduj się, czy warto przemalowywać płytki, a może kilka złotych więcej, a remont będzie bardziej korzystny.