Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 2, 2018 in Wnętrze - aranżacje |

Jak urządzić jadalnię? Urządzanie jadalni – Jak pomalować jadalnie?

Jak urządzić jadalnię? Urządzanie jadalni – Jak pomalować jadalnie?

Planujesz remont i zastanawiasz się jak urządzić jadalnię, aby była ona przyjaznym miejscem, w którym nie tylko jada się wspólne posiłki, ale też przyjemnie spędza czas? O czym warto pamiętać wybierając meble i dodatki?

Jak urządzić jadalnię?

Po pierwsze pamiętaj, że najważniejszy jest stół. To on jest sercem całego pomieszczenia, przy nim gromadzi się rodzina aby zjeść posiłek, porozmawiać, świętować itd. Stół musi być na tyle przestronny, aby wygodnie mogli przy nim zasiąść wszyscy domownicy oraz ewentualni goście, którzy przyszli do nas z wizytą. Również krzesła powinny być wygodne na tyle, żeby zachęcić członków rodziny, aby zostać tam na dużej.

Jak pomalować jadalnie?

Stół to jedno, ważne są też pozostałe meble, takie jak szafki, w których zmieścić ma się nasza zastawa stołowa – powinny być one z jednej strony pojemne, z drugiej zaś nie zajmować zbyt dużo zbędnej przestrzeni. Ważne jest też wykończenie i dekoracje. Jak pomalować jadalnie? Najlepiej sprawdzą się jasne barwy, które pomogą oczom wypocząć a nam w pełni się zrelaksować. Krzykliwe motywy i kolory lepiej zostawić dla innych pomieszczeń.