Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 10, 2020 in Budowa i nieruchomości |

Jaki prezent z okazji parapetówki?

Jaki prezent z okazji parapetówki?

Top 7 ciekawych prezentów na parapetówkę

Parapetówka to szczególny rodzaj przyjęcia. Świętowanie udanej przeprowadzki do nowego lokum. Często wiąże się więc z rozpoczęciem nowego etapu w życiu, czy spełnieniu marzenia o wyśnionym gniazdku.
Jako osoba zaproszona na taką parapetówkę trudno iść bez prezentu. Nasuwa się więc pytanie – jaki prezent z okazji parapetówki wybrać? Dowiedz się więcej giftforyou.com.pl.

Kwiaty doniczkowe

Utarło się, że znakomitym prezentem na parapetówkę są kwiaty doniczkowe. Paprocie, storczyki, języki teściowej i innego tego typu rośliny. Kwiaty na parapetówkę będą odpowiednie z wielu powodów. Wniosą do nowego domu trochę zieleni i ożywią przestrzeń. Ponad to wiele z typowych roślin doniczkowych oczyszcza powietrze.
Taki prezent ma więc walory estetyczne i zdrowotne.

Świece zapachowe lub zestaw zapachowy

Piękny zapach roznoszący się w powietrzu dodaje pomieszczeniom uroku. Pomaga się także zrelaksować, odpocząć i umila czas spędzony w domu. Na dodatek dzisiaj na rynku spotykamy się z ogromnym wyborem świeczek i zestawów. Piękne koszyczki, słoiki przewiązane wstążką, stylizowane na bukiety kwiatów, zwierzęta, czy różne inne przedmioty. Zakup takich świec zapachowych lub zestawu zapachowego na pewno będzie świetnym prezentem na parapetówkę.

Alkohol

Bardzo często prezentem na różne okazje jest alkohol. Na parapetówce też się może sprawdzić – o ile gospodarz nie jest abstynentem. Dobre wino, whisky pięknie obwiązana wstążką, czy pyszny likier. Każdy z tych napojów alkoholowych może sprawić przyjemność naszemu bliskiemu.

Gadżety do kuchni

Przeprowadzka do nowego miejsca zawsze wiąże się z zakupami nowych rzeczy na miejsce starych. Warto więc pomyśleć o tym idąc na parapetówkę i kupić nawet kilka mniejszych gadżetów, takich jak porządny zaparzacz do herbaty, może specjalną deskę lub półmisek na przekąski, śmieszne rękawice kuchenne, zabawną solniczkę i pieprzniczkę, może karafkę lub dzbanek, otwieracz do wina, deskę do krojenia. Jednym słowem to, co jest potrzebne w domu, a nasz bliski jeszcze tego nie ma lub ma stare i zużyte.

Kubek lub filiżanka

Większość pija kawę lub herbatę. Wynika z tego konieczność posiadania szklanek, kubków lub filiżanek. Wiadomo przy tym, że żaden ciepły napój nie smakuje tak dobrze, jak ten pity z nowego pięknego kubka lub filiżanki. I to na dodatek w nowym, własnym domu.
Dlatego jako świetny prezent na parapetówkę sprawdzi się kubek, filiżanka lub cały zestaw kilku takich.

Dobra kawa lub herbata

Skoro mowa była o kubkach to można powiedzieć też o kawie lub herbacie. Dobra kawa, w pięknym opakowaniu lub herbata będzie przyjemnym prezentem. Zwłaszcza dla osoby, która uchodzi za konesera herbaty lub amatorskiego baristę.

Zestaw naczyń

Przeprowadzka często oznacza wymianę wielu rzeczy. Wśród nich można dokupić lub zmienić te kilka szczerbatych talerzy, lub tych, którym wzór się już zatarł. Jako prezent na parapetówkę ujdzie więc kupno mniejszego zestawu talerzy. Można też złożyć się z innymi zaproszonymi i kupić duży porządny zestaw talerzy, półmisków, misek i miseczek. Gospodarz na pewno będzie zachwycony takim prezentem.