Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on maj 4, 2018 in Budowa i nieruchomości |

I Ty możesz kimś zostać.

I Ty możesz kimś zostać.

Młodzi ludzie coraz częściej zmagają się z ogromnym dylematem, którą ścieżkę wybrać, by za kilka lat poczuć stabilizację finansową, a co ważne, wychodząc do pracy nie czuć mdłości ani zdenerwowania i strachu. Zanim jednak uczeń wyciągnie wnioski często bywa zbyt późno na zmiany i niestety tkwimy w tym, co błędnie zostało wybrane.

Prawnik, lekarza a może urbanista?

Zawód urbanista to pozycja bardzo odległa dla wielu osób, najczęściej jednak wybierane są studia w kierunku medycznym, prawniczym, bankowym, księgowym. A przecież na świecie istnieje wiele innych cennych zawodów, które nie tylko cieszą, ale także dają satysfakcję finansową.

Kim właściwie jest urbanista? Wiele źródeł podaje, że jest to nikt inny jak osoba, która zajmuje się przygotowywaniem projektów zabudowy, a także modernizacji miast. Wykonywanie poprawnie swojej pracy wiąże się z wieloma umiejętnościami jak wiedza z zakresu infrastruktury, historii, architektury czy też ochrony środowiska naturalnego.
Zawód urbanista to często przeskok ze świata realnego w coś co pochłania naszą całą uwagę. Jesteśmy tylko my i nasz projekt.

Najważniejsza jednak jest praktyka, wiedza to niezbędne kryterium, jest ona potwierdzona odpowiednimi dokumentami, które pozwalają nam legalnie wykonywać prace urbanistyczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam stać wysoko na szczycie, zadowolenie klienta gwarantowane.

Pracownik ma wiele pracy, nie tylko część biurową, ale także tę z terenu. Warto pamiętać, wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia systematycznie wzrasta wynagrodzenie.